Úvodní stránka

SDH Bozkov na Jablonecké hale

O víkendu se v Jablonci nad Nisou konal další roční dětské a dorostenecké halové soutěže v běhu na 60 a 100 metrů s překážkami. Pro děti a mládež SDH Bozkov to byla opět výborná příležitost pro zahájení soutěžní sezony s možností získat nové zkušenosti, případně něco okoukat od nejlepších závodníků z celé republiky.

V sobotních závodech na 60 m překážek nás reprezentovalo 7 závodnic – Petra a Bára Kunceovi, Naty Holcová, Míša a Marie Martínkovi, Dana Rydvalová a Alča Marková. Nejlépe se vedlo Marií, která skončila v mladších na pěkném 21. místě. V kategorii starších obsadila Naty 22 a Míša 24. místo, což je také pěkný výsledek. Ale nezklamal nikdo a všechny holky bojovaly co jim síly stačily.

Právě bohužel síly vydané v sobotu trochu chyběly v nedělních závodech na 100 m. Přesto to bylo velmi solidní a stejná sestava starších doplněná o Janu Doležalovou, Verču Chlupáčovou, Tomáše Kafku a Jardu Šmída předvedla dobrou reprezentaci sboru. Nejlépe se umístil Jarda Šmíd, který s časem 19:01 obsadil hezké 16 místo v kategorií staršího dorostu. Dana, Míša, Jana, Naty poté s časy kolem 21 vteřin obsadily pozice těsně před polovinou 100 členného startovního pole.

Pro letošní ročník dorostu je členkou našeho týmu pro postupové soutěže i Eliška Lukešová z SDH Roprachtice, která se s námi zúčastnila i této soutěže. A vedla si nadmíru zdatně, když v kategorii starších obsadila skvělým časem 18:32 senzační 3. místo. Gratulujeme

Z regionálních závodníků poté dosáhl skvělého úspěchu Tomáš Radostný z SDH Stráž nad Nisou, který obsadil 2. místo v kategorii mladších dorostenců.

 

Foto dětská hala

Foto dorostenecká hala