Hasičský výlet mládeže

V sobotu 27.10.2018 jsme uspořádali tradičn výlet, zaměřený jako vždy zejména na naši mládež

Začali jsme exkurzí u výrobce hraček Detoa v Albrechticí. Prohlédli jsme si dispozici kreativní dílnu, muzeum válečné a slavní sportovci a poté se  nebo občerstvili v kavárně.

Poté následoval  přesun za hranice do polského města miniatur KOWARY. Při prohlídce parku jsme videli modely hradů, zámků, klášterů nebo radnic zmenšené v poměru 1:25.

Závěrem proběhla návštěva termálních lázní  CIEPLICE, kde jsme se vykoupali.

Výlet se celkově povedl a jeho realizace byla podpořene z projektu Mladí hasiči 2018 -  programu MŠMT - volnočasové aktivity mládeže. Za podporu děkujeme.

ObecInformuje8792