Stalo se

počet obrázků 104

Poděkování za podporu 2023

Poděkování za podporu 2023

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bozkov v roce 2023 uskutečni projekty, které obdržel podporu od Libereckého kraje.

Poděkování za podporu

Poděkování za podporu

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bozkov v roce 2022 uskutečni projekty, které obdržel podporu od Libereckého kraje.

Výlet hasičské mládeže

Výlet hasičské mládeže

V sobotu 16.11.2019 jsme uspořádali tradiční výlet, zaměřený jako vždy zejména na naši mládež

Začali jsme exkurzí ve stříbrném dole v Kutné Hoře a prohlédli jsme si  Chrám svaté Barbory . Poté jsme navštívili muzeum čokolády. Následně jsme navštívilki Kostnici v Sedleci.

Muži SDH Bozkov - mistr ČR v požárním útoku 2019

Muži SDH Bozkov - mistr ČR v požárním útoku 2019

Stala se věc, na kterou by si nikdo před pár lety asi nevsadil.... muži SDH Bozkov na Mistrovství ČR v požárním sportu obsadí celkové 5. místo, v požárním útoku nenajdou přemožitele a získají titul mistrů republiky.... tak to už není scifi ale realita...
Nemám k tomu moc slov, jen poděkování - všem kluků za poctivou práci a tunu dřiny v treninkách, Karolína Bušková za dobře odvedenou práci vedoucího družstva, všem našim fanouškům co vážili dalekou cestu do Ústí a ničili své hlasivky, Libereckému kraji a HZS Libereckého kraje za podporu s propagací a logistikou a samozřejmě Obci Bozkov za dlouhodobou podporu, bez které by to určitě nešlo.

Každopádně toto je úspěch, který nebude snadné opakovat a je výzvou i motivací do další práce, a to nejen pro muže

Informace o podpoře - poděkování

Informace o podpoře - poděkování

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bozkov v roce 2019 uskutečnil tři projekty, které obdržely podporu od Libereckého kraje.

Maškarní plesy 2019

Maškarní plesy 2019

SDH Bozkov si dovoluje poděkovat všem návštěvníkům našich plesů za účast a našim sponzorům za jejich podporu.

Hasičský výlet mládeže

Hasičský výlet mládeže

V sobotu 27.10.2018 jsme uspořádali tradičn výlet, zaměřený jako vždy zejména na naši mládež

Začali jsme exkurzí u výrobce hraček Detoa v Albrechticí. Prohlédli jsme si dispozici kreativní dílnu, muzeum válečné a slavní sportovci a poté se  nebo občerstvili v kavárně.

Poté následoval  přesun za hranice do polského města miniatur KOWARY. Při prohlídce parku jsme videli modely hradů, zámků, klášterů nebo radnic zmenšené v poměru 1:25.