Zazimování areálu a kontrola techniky

Dne 19. 12. 2015. proběhla brigáda za účelem uklizení sportovního náčiní na hasičském venkovním areále. Byla provedena kontrola buněk a blízkého okolí areálu. Potom se tým brigádníků přesunul do hasičárny, kde se umyla výjezdová Avia, a byl překontrolován výjezdový vozík. Byla také provedena kondiční jízda br. Čermákem ml.

Po příjezdu z kondiční jízdy jsme v menší sestavě (Jan Berka, Karel Čermák, Libor Václavík) přebrali a pouklidili zadní skladové prostory, kde tím pádem vznikla plocha pro uskladnění většiny materiálu a sportovního vybavení.

Brigáda začínala v 14:10 a byla ukončena v 17:30. Této brigády se zúčastnily: členové Jan Berka, Karel Čermák, Tomáš Blažek, Lukáš Václavík, Libor Václavík, Jindra Prokop.

Referent majetku JAN BERKA.

ObecInformuje8792