Stalo se

Hasičský výlet mládeže

Hasičský výlet mládeže

V sobotu 27.10.2018 jsme uspořádali tradičn výlet, zaměřený jako vždy zejména na naši mládež

Začali jsme exkurzí u výrobce hraček Detoa v Albrechticí. Prohlédli jsme si dispozici kreativní dílnu, muzeum válečné a slavní sportovci a poté se  nebo občerstvili v kavárně.

Poté následoval  přesun za hranice do polského města miniatur KOWARY. Při prohlídce parku jsme videli modely hradů, zámků, klášterů nebo radnic zmenšené v poměru 1:25.

obrázek nenalezen

Úspěšný Pohár OSH Semily 2018

Pohár OSH Semily 2018 je za náma. A určitě můžeme být spokojeni. Muži na závěrečné soutěži ve Škodějově dokázali potvrdit letošní vyrovnanost výkonů a celkově zvítězili. Na druhém místě skončil Rváčov a třetí místo obsadili Roprachtice.
V ženách tomu sice chyběla ta pověstná třešinka na dortu a nakonec holky obsadily druhé místo za vítěznou Veselou a před třetími Želechami, přesto rozhodně nelze mluvit o zklamání. Byl to myslím mezi náma a Veselou velmi tvrdý, ale fér souboj, kde jsme si během roku i vzájemně půjčovali lidi a prostě se to nakonec přiklonilo k nim. Gratulace proto jim i dalším družstvům v obou kategoriích na stupních vítězů

Muži SDH Bozkov - vicemistr České republiky v požárním útoku pro rok 2018

Muži SDH Bozkov - vicemistr České republiky v požárním útoku pro rok 2018

Dobojováno, hotovo. Letošní domácí Mistrovství České republiky v požárním sportu přineslo pro SDH Bozkov další historický úspěch. Naši příznivci jsou už zvyklí na úspěchy dorostenek, teď pro vás máme změnu - první solidní umístění na Mistrovství České republiky dospělých v historii - 6. místo v absolutním hodnocení mužů okořeněné  o stříbrné medaile a titul vicemistrů ČR v požárním útoku. Je to pro nás neskutečný úspěch a splnění velkého snu. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu za odvedenou práci a samozřejmě i všem našim členům i fanouškům za podporu a pomoc během celé postupové sezony - zejména podpory po dobu mistrovství si velmi ceníme.

Informace o podpoře - poděkování

SDH Bozkov v roce 2018 uskutečnil tři projekty, které obdržely podporu od Libereckého kraje.

Valná hromada 2017

Valná hromada 2017

Valná hromada se konala tentokrát netradičně až v lednu, ale vše proběhlo jak mělo a myslím že se povedla.

obrázek nenalezen

Maškarní plesy Bozkov

Jako každoročně i letos jsem pořádali maškarní plesy pro děti i dospělé. Děkujeme všem našim členům za práci při jejich přípravě a pořádání a všem návštěvníkům za jejich přítomnost.

Vzpomínka na zesnulé hasiče

Vzpomínka na zesnulé hasiče

Tak jako každoročně i letos jsme  poprosili pana faráře o uspořádání této pietní akce . A jako každopádně se toho pan farář ujal skvěle  a myslím, že se to opravdu povedlo. Děkujeme

Informace o podpoře - poděkování

SDH Bozkov v roce 2017 uskutečnil tři projekty, které obdržely podporu od Libereckého kraje.